ANGLIČTINA ROUSÍNOV

Zaměřujeme se na kompletní služby, které souvisí s angličtinou. Primárně se orientujeme na zákazníky z okresu Vyškov. Pokud hledáte spolehlivou jazykovku v Rousínově, nebo potřebujete řešit problémy s překladem či tlumočením, pak jste na správném místě.

Efektivní výuka angličtiny pro Rousínov a okolí

K našim klientům se snažíme přistupovat v rámci služeb angličtiny co nejvíce individuálně. Nejsme velká jazyková škola (Rousínov), která vše dělá obecně, rychle a spíše nekvalitně. Ctíme individuální přístup ke každému z vás - i proto nám více vyhovuje výuka a doučování angličtiny (Rousínov) na míru vaší potřebě. Vše je o dohodě a vstupním nadefinování. Díky tomu, že působíme na IČO nebo na základě DPP, nemáme zbytečně předražené služby, ve kterých běžně jazykovky promítají také náklady na chod firmy jako takové, administrační poplatky atd.

Zpřístupnit vám angličtinu je naším posláním. Máme rádi anglickou kulturu a tudíž i agnlický jazyk, rádi ho dále předáváme. Angličtina je pro nás hobby a vy to na nás poznáte - baví nás to. Zaměřujeme se hodně na využití angličtiny v praxi. Nebudeme vás učit sterilní a teoretickou angličtinu (tedy pokud to nebudete vysloveně chtít). Snažíme se kombinovat nové metody a využívat co nejvíc procvičování, poslechy, konverzace apod. Chceme, abyste angličtinu opravdu uměli, proto máme i vlastní speciální interní metody a know-how včetně podkladů pro výuku. V rámci angličtiny působíme spíše jako váš přítel, se kterým komunikujete, kterého se nestydíte poprosit o radu a zeptat na gramatický problém.