ANGLIČTINA SLAVKOV

Hledáte výuku či doučování angličtiny a vašim domovem je město Slavkov či bydlíte v jeho blízkém okolí? Potřebujete překlady, tlumočení, doučování angličtiny jak pro jednotlivce (individuální), tak i pro skupiny (firemní kurzy angličtiny)? Máme za sebou řadu odučených hodin, dokážeme vám připravit výuku angličtiny na míru. Pokud potřebujete zlepšit vaše znalosti angličtiny, chcete se umět opravdu domluvit a nebaví vás pořád začínat stále dokola s tou samou knihou angličtiny, pak se obraťte na nás. Do Slavkova přijedeme a doučíme angličtinu přímo u vás doma či ve firmě!

Proč angličtinu právě od nás?

Mimo dostatečných zkušeností z různých kurzů a individuálního doučování můžeme navíc nabídnout moderní výukové postupy a odborníky ceněné výukové materiály. Přestože dojíždíme učit angličtinu přímo k vám do Slavkova, v ceně se to nepromítne, neboť jsme ochotni cestovat MHD a tudíž si neúčtujeme dopravné jako většina jazykových škol působících v regionu Slavkovska. Ctíme přátelský a osobní přístup - nezapomínáme, že důležití jste vy, nikoliv jen odučená hodina jako taková. Proto si testujeme vaše pokroky a hledáme možnosti, jak překročit místa, která vám v rámci výuky angličtiny (Slavkov) dělají problémy a při samostudiu jsou běžně začátkem odmítnutí dalšího studia angličtiny. Pokud potřebujete, zadáváme pravidelné "domácí úkoly", to abychom vás motivovali a aby vaše angličtina byla opravdu soustavná a každodenní. Výuku angličtiny pojímáme z pohledu efektivnosti a dbáme na praktické využití - každá hodina je obohacena o poslech, diskusi, vysvětlení teorie, řešení cvičení, čtení a psanou angličtinu procvičíte v rámci domácích úkolů.

Angličtina Slavkov - to není jen doučování či jazykové kurzy. Poskytujeme tlumočení angličtiny, překlady z/do angličtiny, konverzační cvičení, tvorbu anglických textů pro web aj.

Efektivní angličtina Slavkov = jazykové kurzy od nás!