Doučování angličtiny (Vyškov, Rousínov, Slavkov)

Doučování angličtiny pro děti i dospělé - individuální doučování všech, kteří chtějí systematicky zlepšovat své znalosti angličtiny a stále se jim to nedaří svépomocí nebo nestíhají ve škole.

Individuální doučování anglického jazyka (Rousínov, Vyškov, Slavkov)

Každému studentovy, který u nás podstupuje doučování angličtiny, se věnujeme individuálně. To znamená, že doučování odpovídá jeho potřebám a požadavkům na to, v jaké oblasti by potřeboval dosáhnout zlepšení. Individuální doučování angličtiny u dětí i dospělých obsahuje také nutnost plnění domácích úkolů (nelekejte se - úkoly dle vašich časových možností samozřejmě). Při doučování anglického jazyka uplatňujeme systém, že se nejde  jazyk efektivně naučit jen v rámci vyhrazených hodin, proto motivujeme studenta k samostatné práci i doma. To se děje právě za pomoci domácích cvičení, které slouží k zopakování a prohloubení efektu doučování. Jde také o nastolení výukového systému a rutiny, která je pro jakýkoliv jazyk důležitá.

 

ZDE NEZÁVAZNĚ POPTÁTE DOUČOVÁNÍ  ANGLIČTINY!

 

Při doučování angličtiny používáme praxí prověřený způsob výuky, kombinujeme ho s moderními metodami doučování angličtiny. Používáme knížky a výukové materiály odborně prověřené. Tyto materiály vám v rámci doučování angličtiny poskytneme. Poradíme, jakou knihu pro doučování angličtiny pořídit, nebo vám poskytneme knihu k okopírování.

Koho lze doučovat?

  • Angličtina - doučování dětí (Rousínov, Vyškov, Slavkov).
  • Angličtina - doučování dospělých (Rousínov, Vyškov, Slavkov).
  • Anglický jazyk - individuální doučování gramatiky (Rousínov, Vyškov, Slavkov).

Zkuste nový a konečně efektivní způsob doučování angličtiny. Jste li z oblasti Vyškov, Rousínov, Slavkov, pak si objednejte doučování od nás. Doučovací hodiny realizujeme přímo u vás doma, nebo se můžeme domluvit na jiném řešení.