Jazykové kurzy angličtiny (Rousínov, Vyškov, Slavkov)

Hledáte lektora jazykových kurzů angličtiny a bydlíte či pracujete v Rousínově, Vyškově či Slavkově? Potřebujete jazykový kurzy angličtiny, ve kterém se vám bude učitel věnovat individuálně a tudíž pořádně? Chcete mít jistotu, že vynaložené finance do jazykového kurzu angličtiny pro vás budou mít přínos? Pokud potřebujete efketivní kurz anglického jazyka pro sebe, své blízké či děti, pak se na nás obraťte. S výukou angličtiny máme dlouholeté zkušenosti a navíc určitě oceníte, že jazykové kurzy angličtiny ralizujeme u vás (doma či ve firmě)!

 

ZDE NEZÁVAZNĚ POPTÁTE JAZYKOVÉ KURZY ANGLIČTINY!

 

Jaké jsou jazykové kurzy angličtiny v našem podání?

Jazykové kurzy angličtiny (Rousínov, Vyškov, Slavkov) jsou sestaveny na míru vaší potřebě. Angličtinu učíme jak individuálně, tak i skupinově. Veškeré jazykové kurzy, které u nás můžete absolvovat, vychází z našich znalostí efektivní pedagogiky v oblasti výuky jazyků. Používáme moderní a tudíž účinné metody a především doporučované výukové materiály. Jazykové kurzy angličtiny (Vyškov, Slavkov, Rousínov) vždy reflektují úroveň vašich znalostí anglického jazyka!

Nejprve si vás otestujeme - žádný strach, test slouží ke zjištění vašich znalostí, abychom navrhli správný postup výuky. Pak stanovíme časový plán a úroveň, která má být dosažena za určité stanovené období. V první fázi jazykového kurzu angličtiny se zaměřujeme na odbourání vašich jazykových nedostatků a procvičení jazyka v praxi (konverzace). Postupně přidáváme další gramatiku a především dbáme na výše popsané praktické využití - psaní, čtení, konverzace. To proto, aby vaše angličtina nebyla sterilní a teoretická, ale abyste ji opravdu uměli použít a nestyděli se mluvit.

Jaké jazykové kurzy pro vás zajistíme?

  • Jazykové kurzy angličtiny pro začátečníky - Vyškov.
  • Jazykové kurzy angličtiny pro začátečníky - Slavkov.
  • Jazykové kurzy angličtiny pro začátečníky Rousínov.
  • Jazykové kurzy anglického jazyka pro středně pokročilé Vyškov.
  • Jazykové kurzy anglického jazyka pro středně pokročilé Slavkov.
  • Jazykové kurzy anglického jazyka pro středně pokročilé Rousínov.
  • Jazykové kurzy angličtiny pro pokročilé Vyškov.
  • Jazykové kurzy angličtiny pro pokročilé Slavkov.
  • Jazykové kurzy angličtiny pro pokročilé Rousínov.

Zajišťujeme také speciální firemní kurzy angličtiny (Rousínov, Vyškov, Slavkov) a přípravu na maturitu z angličtiny (Rousínov, Slavkov, Vyškov).

Kontaktujte nás