Překlady z/do angličtiny (Vyškov, Rousínov, Slavkov)

Hledáte překladatele z/do angličtiny, který dbá nejen na kvalitu překladu a stylistickou úroveň, ale textům věnuje dostatek času? Je pro vás důležité mít vaše materiály přeložené správně do angličtiny nebo naopak potřebujete přeložit např. dopis či mail od obchodních partnerů? V této a podobných situacích určitě využijete našich služeb překladu z/do angličtiny, které poskytujeme primárně pro zájemce z Vyškova, Rousínova a Slavkova. Toto místní určení je důležité především s ohledem na předání tištěných podkladů pro překlad, které nejdou předat elektronicky.

 

ZDE NEZÁVAZNĚ POPTÁTE JAZYKOVÉ KURZY ANGLIČTINY!

 

Co vše pro vás přeložíme?

  • Překlady angličtiny - studentské a absolventské práce (Vyškov, Rousínov, Slavkov).
  • Překlady angličtiny - TEXTY PRO WEBY (Vyškov, Rousínov, Slavkov).
  • Překlady angličtiny - KATALOGY ZBOŽÍ, SLUŽEB  (Vyškov, Rousínov, Slavkov).
  • Překlady angličtiny - DOPISY, OBCHODNÍ KORESPONDENCE (Vyškov, Rousínov, Slavkov).
  • Překlady angličtiny - JÍDELNÍ LÍSTKY, TEXTY PRO RESTAURACE (Vyškov, Rousínov, Slavkov).
  • Překlady angličtiny - FIREMNÍ ZPRÁVY, NABÍDKY, TISKOVINY (Vyškov, Rousínov, Slavkov).
  • Překlady angličtiny - TISKOVÉ ZPRÁVY, REKLAMNÍ A PR TEXTY (Vyškov, Rousínov, Slavkov).
  • Překlady angličtiny - MANUÁLY, PŘÍRUČKY, NÁVODY (Vyškov, Rousínov, Slavkov).
  • Překlady angličtiny - TURISTICKÉ INFORMACE (Vyškov, Rousínov, Slavkov).

 

Poskytujeme oboustranné překlady, přičemž dáváme přednost překladům angličtiny obsahově kratších textů, informačních materiálů, článků a textů na web. Hodně se zaměřujeme na veškeré překlady angličtiny pro firemní potřeby. Překladatelské práce nabízíme jako jednorázovou služby nebo také ve formě dlouhodobé spolupráce, což platí opět především pro větší firmy, jejichž sídlo je ve Vyškově, Rousínově nebo Slavkově. Základem naší práce je přesnost, kreativita a včasnost.

Jak překlady probíhají?

U překladů z/do angličtiny je nejdůležitější přesné zadání a smluvení podmínek překladu. Jakmile je cena za normostranu vyspecifikována, stejně jako termín a forma předání překladu angličtiny, je projekt spuštěn. Orientujeme se na překlady běžných textů - odborné překlady zpravidla nerealizujeme, neboť jsou časově náročné. Dbáme na dodržení termínů předání, proto je na naše překlady angličtiny 100% spolehnutí!