Tlumočení angličtiny (Vyškov, Rousínov, Slavkov)

Hledáte překladatele, tlumožníka, který vám pomůže s angličtinou? Chcete mít jistotu, že se se svým protějškem domluvíte na úrovni.  Víte, že je vaše konverzace s anglicky mluvící stranou natolik důležitá, že si netroufáte překládat sami, přestože máte znalosti angličtiny? Pokud potřebujete kvalitní tlumočení z/do angličtiny, pak jsme tu pro vás!

 

ZDE NEZÁVAZNĚ POPTÁTE TLUMOČENÍ ANGLIČTINY!

 

Pro koho je tlumočení angličtiny určeno?

Tlumočení angličtiny je vhodné především pro firmy, které realizují obchodní jednání se zahraničními partnery, dodavateli či odběrateli. Stejně tak využijete služeb tlumočení angličtiny (Slavkov, Vyškov, Rousínov) i jako soukromá osoba, která chce navázat kontakt se vzdálenou rodinou, která již nemluví česky nebo s novými členy rodiny ze zahraničí např. v rámci svatebních obřadů apod. Možností, kdy můžete potřebovat tlumočení anglického jazyka je celá řada a život tyto situaci připravuje sám a často bez ptaní. Nemusíte si však s takovými situacemi lámat hlavu a pokud opravdu nemáte jistotu ve své vlastní angličtině, pak nás oslovte a my vám tlumočení angličtiny zajistíme.

Překlady zajišťujeme primárně pro klienty z níže uvedených míst:

  • Tlumočení anglického jazyka - Vyškov.
  • Tlumočení angličtiny - Slavkov.
  • Tlumočení anglického jazyka - Rousínov.

 

Jak proces tlumočení probíhá v našem podání?

14 dní dopředu se domluví termín tlumočení angličtiny a odsouhlasí se vaše požadavky a smluvní finální cena. Stanoví se také místo, požadavky na charakter ošacení během tlumočení apod.

Minimálně týden před tlumočením je třeba specifikovat předběžný nástin harmonogramu jednání (pokud je to možné) a také seznámení s obsahem a tématem jednání. To vše je důležité kvůli nastudování případné speciální slovní zásoby (hlavně u obch. jendání).

Samotné tlumočení probíhá na sjednaném místě a je honorováno za hodiny strávené v "akci". Tlumočník je prostředníkem mezi oběma stranami, neřídí konverzaci, pouze překládá.